Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
This is the optional category header for the Suggestion Box.

TOPIC: Drogi miód

Drogi miód 7 years 11 months ago #15

  • ozazuca
  • ozazuca's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Cenny miód

Miód w obecnych realiach jest niefortunnie nieraz zapominanym talentem od przyrody, a więc wybitnie cierpliwych pszczół. Ludzie używają mamucich ilości cukru - choć miód może stać się jego zdrowszą możliwością.

Jest mnóstwo typów miodu - malinowy, wielokwiatowy, rzepakowy, gryczany, spadziowy, wrzosowy, akacjowy - to przykłady miodów, których implementacje i właściwości różnią się w funkcjonowaniu na nasz organizm. Każdy rodzaj miodu pasuje za inne cechy zdrowotne, które wpływają na nasz twór, kiedy planujemy go jeść.

Więcej na
https://wczympicmiod.wordpress.com


Miód wyśmienity gatunkowo, ze sprawdzonej pasieki, z normalnego domostwa, ugaszczając na naszych stołach, przyozdobiłby dużo sporo posiłków. Miód możemy zużytkować do całego szeregu potraw. Monitorując wzory w internecie, spostrzec można, iż całkiem spora ilość z nich może zawierać miód.

Delikatny, łagodzący miód możemy używać nie tylko w celach spożywczych, natomiast możemy go też zużyć m.in. do przetwarzania maseczek na naszą twarz, czy peelingu do ust.

O ile postanawiamy na spożywanie kosztownego dla naszego tworu miodu, musimy brać w rachubę, iż miód po kontakcie ze wrzątkiem, trwoni własne właściwości. Z tej racji trzeba uważać na temperaturę naszej wody, do której dorzucamy miodu - który jest nie tylko urodziwy, lecz i zarówno jadalny. Miód jest wytworną alternatywą dla cukru.


Zobacz też miód
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.076 seconds

National Lithuanian American Hall of Fame

 

708-302-2121

 

3731 Prairie Avenue #485   Brookfield, IL 60513
 

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

We are social

Like us on facebook...

Support

Easy Joomla Paypal Payment / Donations Module

Newsletter

Sign up for newsletter...
icon icon icon icon

Copyright © 2013 National Lithuanian American Hall of Fame. All rights reserved.